Hakkımızda

Hakkımızda

Şehir şebekesi ve artezyen suları ile birlikte gelen suların içerisindeki maddelerin temizlenmesi, arındırılması ve daha sağlıklı bir yapıya dönüştürülmesi hem içme hem de kullanma açısından son derece önemlidir. Leva Su Arıtma, bu bilinç çerçevesinde müşterilerine en kaliteli su arıtma cihazlarını sunmak, dürüst hizmet vermek ve teknik hizmet sağlamak adına İzmir’de faaliyete başlamıştır.

Müşteri memnuniyetini her daim sağlamak felsefesiyle hareket eden firmamız, müşterilerine istek ve ihtiyaçlarına en uygun su arıtma sistemini sunmakta ve satış sonrasında ihtiyaç duydukları tüm aşamalarda teknik destek sağlama güvencesi vermektedir.

su arıtma cihazları izmir hakkında
su arıtma hakkında misyonu

Misyonumuz

İnsan sağlığını etkileyen , şehir şebekesi ve artezyen suları aracılığıyla evlerimize kadar gelen her türlü mikrop, bakteri ve zararlı maddelerden arınmış güvenli ve sağlıklı su kullanımını hizmete sunma amacı için faaliyette bulunmak , sektörümüzde üretilen su arıtma cihazları kalitesinin birbirinden farklı olmaması nedeniyle, müşteri ile karşılıklı güven ve iyi ilişkileri ön plana çıkararak hizmet kalitesini artırmak.

Vizyonumuz

İş bu faaliyetler sonucunda müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve geniş kitlelere ulaşarak Türkiye’de örnek şirket olmaktır.

su arıtma hakkında vizyonu