Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Açık Kasa Su Arıtma Cihazı

Tüm mutfak tiplerine uygun olan bu arıtma cihazları, 12 litre tank kapasitesine sahiptir. Estetik ve kolay bakımı sayesinde uzun süre kullanım olanağı sağlayan açık kasa su arıtma cihazları 5 aşamalı filtre grubu sayesinde suyu iyi derecede arındırmaktadır. Ayrıca ev ve iş yerlerinde rahatlıkla kullanılmaktadır.

açık kasa su arıtma cihaz ölçüleri izmir

Cihaz Filtre Bilgileri

 1. 5mc Sediment filtreAçık kasa su arıtma cihazlarının sahip olduğu ilk aşama izmir su arıtma filtresi 5 micron filtredir. Spun filtre olarakta bilinen 5 micron filtre, suyun kaba kirlerden arındırılmasını sağlamaktadır.
 2. GAC Karbon FiltreAçık kasa su arıtma cihaz modelleri ev tipi su arıtma cihazları içerisinde yer almaktadır. Söz konusu cihazların 5 micron filtre aşamasından sonraki ikinci aşamasında granür aktif karbon filtre gelmektedir. 6 ayda bir değiştirilmesi önerilen granür aktif karbon filtre, suyu klor ve gazsal tortularından arındırarak suyu pis kokulardan temizlemektedir.
 3. Cto Karbon filtreEv tipi açık kasa su arıtma cihaz modelleirnde kullanılan üçüncü filtre, blok karbon filtre modelleridir. Aktif karbon filtreden geçebilen parçacıkları filtreleyen blok karbon filtre, suyun gerçek rengine ulaşması sağlamaktadır.
 4. Membran FiltreAçık kasa su arıtma sistemlerinde dördüncü ve en önemli basamak membran filtrelerdir. Söz konusu bu filtrelerde arıtılan suyun içerisindeki tüm mikroorganizmalar temizlenir. Böylece su temizlenmektedir.
 5. Post karbon filtre (sağlıklı hale gelen su tadı ve lezzetinin düzenlenmesi amacıyla organik birleşenli Hindistan cevizi bazlı son filtreden geçer ve su içime hazır olur.

İlave olarak gerekirse filtreleme sistemleri 6,7 olarak devam edilebilir.

 1. Mineral filtresi ( ph değeri dengelenmiş suya mineral takviyesi yapılır. mineral, sodyum, potasyum ve özellikle kalsiyum suyun içeriğine katarak hem vücudumuzun bağışıklık sistemini güçlendirir hem de vücudun direncini yükseltir.)
 2. Alkali filtre (Vücudun asidik etkilere karşı olan direncini arttırmak için suyun ph seviyesini 8,5’e yükseltir.Alkali su metabolizmanızın dengeli çalışmasına yardımcı olur.

Teknik özellikleri

 • 5 Filtre
 • Cihaz boyutu ; En= 35 Boy= 45 cm derinlik = 16 cm
 • Tank boyutu; çap= 25 cm yükseklik = 30 cm
 • Lüx musluk
 • Nsf onaylı 12 litre tank (NSF Belgesi, kullanıcı ve gıda denetleyicilerine, kullanılan temizlik kimyasalının gıda güvenliği açısından uygun olduğunu garanti eder)
 • Günlük Max. 250 litre su üretimi,