Tak Çevir Kapalı Kasa Cihaz Tipi

Tak Çevir Kapalı Kasa Cihaz Tipi Filtre Grubu

Tak çevir kapalı kasa su arıtma cihazları, hem ev hem de iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. 8 litrelik tank kapasitesine sahip olan su arıtma cihazları estetik tasarıma sahiptir. Tak çevir kapalı kasa su arıtma cihazlarını diğer su arıtma cihazlarından tek özellik sahip olduğu filtre grubunun tak çevir sistemli olmasıdır.

su arıtma cihazı filtresi 5mc Sediment Filtre

5 Micron Filtre

Sediment filtre olarakta bilinen 5 micron filtre, genel olarak su arıtma cihazlarında toz, kir, kum, taş, böcek gibi insan sağlığına zararlı maddeleri filtrelemektedir. Tak çevir 5 micron filtre, tak çevir çalıştır özelliğiyle su arıtma cihazlarında kolaylık sağlamaktadır.

Granül Aktif Karbon Filtre

Ev tipi su arıtma cihazları ve işyeri tipi su arıtma cihazlarında kullanılabilen tak çevir aktif karbon filtre, suyu klor ve gazsal kalıntılarından ayırmaktadır. Böylece pis kokudan arındırılmaktadır.

su arıtma filtre sistemi izmir GAC karbon filtre
cto karbon filtre izmir

Blok Karbon Filtre

Tak çevir arıtma cihazı filtrelerinden olan blok karbon filtre, su arıtma sistemlerinde üçüncü aşama olarak faaliyet göstermektedir. Granül aktif karbon filtreden kaçan kir, toz ve mikroorganizmaları sudan filtrelemektedir. Klor ve gazsal atıklardan arındırılmış su gerçek rengine bu filtreleme aşamasında ulaşmaktadır.

Membran Filtre

Su arıtma sistemlerinde en önemli filtreleme aşaması membran filtre ile yapılan arındırmadır. Tak çevir su arıtma cihazlarının ana beyni olarak kabul edilen membran filtre, suda yer alan herhangi bir maddenin filtreden geçmesini engellemektedir. Filtreleme sonucunda kireç, mikrop ve virüsten arındırılan su temiz içme suyuna dönüştürülmektedir.

cto karbon filtre izmir
Post Karbon Filtre su arıtma

Past Karbon Filtre

Su arıtma sistemlerinde son filtreleme basamağı post karbon filtredir. Tak çevir özelliğe sahip olan seçenekleri de bulunan post karbon filtreler, diğer filtrelerden farkı olarak suyu arıtmak yerine suya kalsiyum ilavesi yapmaktadır. Böylece tak çevir post karbon filtreyle su içmeye hazır hale gelmektedir.

Mineral Filtre

Tak çevir su arıtma cihazlarının son filtreleme basamağından birisi de mineral filtrelerdir. Tak çevir mineral filtre, su arıtma işleminde kullanılan diğer filtrelerden farklı olarak suya mineral ilavesi yaparak içilebilir ve sağlıklı hale getirmektedir.

izmir su arıtma Mineral Filtre